WITAMY!

Jeśli sobie również opcje, gdzie żyć w Bułgarii podczas wakacji, prawdopodobnie pierwszą rzeczą szukasz w sieci: hotel w Słoneczny Brzeg, lub wynajęcia w Nessebar. Następnie, niestety, rozumiesz, że nie jesteś zadowolony z poziomu cen, zwłaszcza w sierpniu, szczyt sezonie letnim. Czy kiedykolwiek zastanawiał się o alternatywy? Na przykład, można wynajęcia w Ravda, w pobliżu Sunny Beach w apartamencie kompleks Rutland Beach, zaledwie 5 km od starożytnych Nessebar. ► Oglądać film

.
 • Widok na morze

  Basen i piaszczystej plaży

  W naszej apartament, będziesz podziwiać panoramiczny widok na morze codziennie z spędzenia urlopu. śniadanie na balkonie, z widokiem na morze co może być lepiej? Jeśli chcesz pływać w morze, tylko 7 minut spacerem, i na piaszczystej plaży.

 • Luxury życia

  Nabycia pomniejszonej w Bułgarii

  W końcu, lepiej jakości i Niższa cena? Apartament ten nie jest pokój w hotelu, jest to dwa pokojowe, który jest całkowicie do Państwa dyspozycji! Tutaj tutaj i wygodne. W naszej apartament może żyć do 4 osób.

 • Kultura

  Ancient Nessebar

  10-15 minut jazdy autobusem od naszych mieszkanie w Ravda i będziesz w skansen, arcydzieło architektury, wpisana do globalnej listę zabytków kultury UNESCO- Nessebar, domu bułgarskiego kultury.

► Aby pomóc naszym gościom i odwiedzającym lotów wyszukiwania witryn do Bułgarii, stworzyliśmy wyjątkową wyszukiwarkę, która pozwala szybko znaleźć, wybrać i kupić najtańszy lot do Warny lub Burgas z Londynu, Birmingham, Glasgow lub którykolwiek miasto w Anglii. A jego prace dla różnych krajów. Aby zarezerwować bilet, wystarczy wypełnić poniższy formularz. Gwarantujemy najlepsze miejsca w samolocie, a bezpieczeństwo wszystkich płatności !!


 

► Po przybyciu do Bułgarii, na pewno trzeba szukać transfer z lotniska i negocjować z bułgarskimi taksówkarzy - ale jest to kosztowne. Odkryliśmy najniższą cenę taksówki w Bułgarii, i umieścić je w poniższej modułu. Wezwać taksówkę w Rawda, jeśli podróżują z / na lotnisko w Burgas, Warna, a nawet lotnisko lub Sofii, właśnie tu! Jak również widać naszą Taxi w Słonecznym Brzegu i Nessebaru. Wystarczy wypełnić formularze poniżej! Życzymy szczęśliwej podróży!


► Wynajmij samochód w Rawda - tani wynajem samochodów w Nesebyr. Oczywiście, podróżujący, do całkowitego komfortu, trzeba wypożyczalnia samochodów w Bułgarii. Ale wynająć samochód w Słonecznym Brzegu swoją działalność w różnych cenach i opcji. Spróbuj znaleźć samochód do wynajęcia w miejscowości Rawda, to zajmie dużo czasu. Lepiej korzystać z nowej usługi, gdzie można zobaczyć wszystkie ceny i uzyskać samochodów w najtańszych cenach w Bułgarii, bezpośrednio od nas. Brak opłaty. Bez opłat.

Economybookings.com

 

установить счетчик посещений